Whatsappmailטלפון

מטופלים מספרים

נועה (רעננה)

נועה (רעננה)

טליה יקרה בנימה אישית, מודה על היום שעשיתי גוגל ופגשתי את האתר שלך (זה גם מדהים כי אני בדרך כלל בוחרת אנשי מקצוע רק מהמלצות ובמקרה שלך זה עבד אחרת)

תודה על תקופה של ליווי, טיפול  מקצועני וללא פשרות. 

ללא ספק השיטה שלך משנה חיים, והסיכוי שאחזור 30 שנה אחורנית בהתנהגות הינה אפסית, יחד עם זאת צריך אורך רוח והרבה סבלנות, זה לא לחיצת כפתור או מטה קסמים.

לא מאמינה שהגעתי לרגע הזה שאני רושמת על התהליך ומדדי ההצלחה, זה בהחלט חלום שמתגשם

באהבה רבה, נועה

לרזות מהמחשבה זאת לא עוד דיאטה ולא עוד סיסמא, אלא שיטה שעובדת, ועובדת לאורך זמן!!

לקח לי הרבה זמן להבין זאת אבל מי שסובל מהשמנת יתר בדגש על אכילה רגשית מהניסיון שלי אין דרך אחרת.

השאלה הראשונה שקופצת לראש נו אז כמה ירדת  דרך השיטה? כמה זמן  זה לקח? איזה מידה את במכנסיים?

ההצלחה מבחינתי אינה רק בכמות הקג!! , אלא טליה בעזרת השיטה המדהימה לימדה אותי יד ביד שיחה אחר שיחה בהרבה סבלנות: להפרד מדיאטה, לאכול מה שאני באמת רוצה ונכון לי לאכול, לא לפחד לאכול שוקולד, לא לפחד לאכול מתוק, זה בסדר לאכול שוקולד, זה  בסדר לאכול מתוק זה צורך בסיסי, להקשיב לגוף שלי להתגבר על האוטומטים שלי לדוגמא: כל פעם שהייתי נכנסת הביתה לא משנה באיזה שעה ישר הייתי הולכת למקרר, צריכה לאכול משהו, היא לימדה אותי  לעצור רגע !! לשאול אולי בא לי לנח קצת? אולי בא לי לשטוף פנים ולהחליף לבגדי בית, ואם באמת בא לי לאכול זה גם בסדר, אבל תאכלי מה שהכי נכון לך, מה שהכי בא לך, אם זה משהו מתוק תקחי את הארטיק והגלידה שאת הכי  אוהבת, וכן שזה יהיה לך  בבית, אין לך ממה לפחד !!

זה לא יאומן  אבל זה  עובד !!

כשאני אוכלת  את מה שהכי בא לי באותו רגע אין צורך להמשיך לאכול עוד ועוד, לעומת שנים שהייתי אומרת לעצמי  ..   אסור  לאכול  שוקולד קינדר  זה  משמין , אסור  לאכול  לחם עם שוקולד זה גורם לך לאכול עוד ועוד, אסור לאכול  ארטיק מגנום זה רק לאנשים רזים.. במקום זה הייתי אוכלת את מה שמותר  "בדיאטה"  או  "בתפריט"  תחליפים  כגון  חטיפי  אנרגיה, יוגורטים, לחם עם ריבה, והייתי אוכלת פי 5  ועוד את השוקולדים שמנעתי מעצמי.

חברים זה  נשמע אולי פשוט, ומי שאינו סובל מהשמנת יתר ואכילה רגשית לא בהכרח יבין זאת, מדובר על שינוי מחשבה והתנהגות, וזה מאתגר מאד.

30 שנה של  דפוסי התנהגות  מסוימים  מול  אוכל (זה התחיל אצלי בגיל 10 ) אי אפשר לשנות ב"תפריט  פלא של חודש" ,  לא אשכח את השיחה הראשונה או השנייה ששאלתי את טליה כמה זמן טיפול? מתי אראה תוצאות? והיא במקצוענות שלה אמרה את תרגשי זאת לבד.

לקח לי  3 שנים של עבודה  אישית יום יומית  צעד אחר צעד בליווי  מדהים אישי ומקצועי של  טליה שלא ויתרה לי ותמיד הייתה זמינה גם בשעות משבר, ולצערי היו לא מעט.

במשך השנים חוויתי  הצלחה של שינוי  התנהגותי  ושמרתי על המשקל  הגבוה של 100 קג פלוס מינוס, לא רוצה לחשוב לאן הייתי מגיעה אם הייתי ממשיכה ללכת לקבוצות דיאטה ...

היום אני חודשיים וחצי אחרי ניתוח שרוול, ההחלטה ללכת לניתוח נבעה מכך  שבהתנהגות וביחס לי מול האוכל  עשיתי  שינוי  עצום, כולל  פעילות גופנית שנכנסה לחיי,  אך  היה  לי קשה מאד  לשלוט  בכמויות.

הניתוח בהחלט מסייע בשליטה על הכמויות

יחד עם זאת אין שום ניתוח בעולם שיפתור את  בעיית  המחשבה  ומערכת היחסים  עם האוכל, גם אחרי ניתוח אתה חייב לדעת לבחור את  המזונות  הנכונים  לא לפחד לאכול מתוק, ולהקשיב  לגוף ולנפש.  העובדה שאני עשיתי את התהליך לפני הניתוח, זכיתי וקיבלתי מתנה עבור עצמי כי יותר קל לי נפשית ורגשית.  

אני  עדיין  במסע הזה  ויש לי עוד  מספר לא מבוטל  של  קג  להגיע למשקל היעד  אך הדרך היא  יום יומית  ואין לה סוף זה לכל החיים!!

היום אני מרגישה  חזקה ובטוחה מאי פעם וזה רק בזכות העבודה הרגשית שעשיתי עם טליה, האוכל  הופך  להיות משהו  פחות משמעותי בחיי ולנהל אותי  אלא משהו שמזין אותי, שאני לומדת לחיות לצידו, ואף  נהנית ממנו.

טליה  יקרה  בנימה אישית , מודה על היום שעשיתי  גוגל  ופגשתי את האתר שלך (זה גם מדהים כי אני בדרך כלל בוחרת אנשי מקצוע  רק  מהמלצות ובמקרה שלך  זה עבד אחרת )

תודה  על  תקופה של ליווי, טיפול  מקצועני וללא פשרות. תודה שהיית תמיד זמינה בכל שעה, בשבתות וחגים.

ללא ספק השיטה שלך משנה חיים והסיכוי שאחזור 30 שנה אחורנית בהתנהגות הינה אפסית, יחד עם זאת צריך אורך רוח והרבה סבלנות, זה לא לחיצת כפתור או מטה קסמים.

לא מאמינה שהגעתי  לרגע הזה  שאני  רושמת על התהליך  ומדדי ההצלחה  זה בהחלט חלום שמתגשם

באהבה רבה

נועה

  

לכל מי שנמצא בצומת דרכים וסובל מהשמנת יתר /אכילה רגשית

שמי נועה  וזה הנייד שלי-  052-8907414